Apie mus

VDU Katalikų teologijos fakultete paskaitų metu tarp dėstytojų ir studentų brendo mintis sukurti arba išversti daugiau krikščioniškos audiovizualinės medžiagos evangelizacijai, tikybos mokymui ir katechezei. Tuomet Kauno arkivyskupijos katechetikos centras šiam projektui gavo paramą iš Lietuvių Katalikų Religinės Šalpos bei iš fondo “Immaculata”. Idėjos pamažu virto realybe. Galiausiai susibūrė iniciatyvinė grupė, kuri tęsia pradėtus darbus.

 

Šioje svetainėje pateikiamos filmų nuorodos iš viešų ir legalių šaltinių, tokių kaip LRT.lt, Bernardinai.tv, Youtube, Vimeo, Facebook ir kitų. Čia nerasite nuorodų į filmus piratinėse interneto svetainėse. Dėdami nuorodas į filmus viešuose socialiniuose tinkluose darome prielaidą, kad jie patalpinti pačių autorių arba jiems neprieštaraujant, kadangi vieši socialiniai tinklai įgalina autorius nesunkiai uždrausti nelegalių įrašų rodymą. Praneškite mums, jei šioje svetainėje pastebėjote nuorodą į filmą, patalpintą socialiniame tinkle prieš autorių valią, ir mes ją pašalinsime.

 

Siekiame skelbti tik legalias nuorodas į krikščioniškus filmus, tačiau kadangi negalime patikrinti jų visų legalumo, už tai atsakomybės neprisiimame.

 

Su mumis susisiekti galite el. paštu: krikscioniskifilmai@gmail.com

arba telefonu: +370 608 79703